Niet-medisch mondkapje in stof "Japan kathoofdjes blauw".
√ Zakt niet af tijdens praten
√ Drie lagen stof (ipv meest voorkomende tweelaags)
√ Mogelijkheid om filter te plaatsen
√ Verstelbare oorelastieken mbv elastieken/siliconen stopper
√ Bijpassende sjaal/tas beschikbaar
De buitenstof van mondkapje japan kathoofdjes blauw is van 100% katoen. De achtergrondkleur is jeansblauw / donkerblauw en heeft verschillende soorten witte gestyleerde kattenhoofdjes in japanse stijl. Denk bijvoorbeeld aan een kattenhoofdje met sakura, of gestyleerd naar japanse wolken/golven. Let op: de print kan iets verschoven zijn in vergelijking tot de print op de foto, vanwege verschil in positie van het sjabloon op de stof en de grootte van de print.
De voering is 100% katoen in de kleur gebroken wit.
Deze stof is ook beschikbaar in het wit met jeans donkerblauw kattenhoofdjes. Deze kan je vinden hieronder bij gerelateerde producten, of gebruik filter 'katten' bij 'collectie'. Je krijgt dan ook meteen alle andere kattenprints te zien. Of vind je misschien de japanse stijl mooi? Gebruik dan filter 'japan' bij 'collectie en dan zie je meteen alle prachtige japanse stoffen, denk bv aan koi of sakura.
Het mondmasker bestaat uit 3 lagen stof (buitenstof & 2 lagen voering) met de mogelijkheid om een filter te plaatsen (filter wordt niet meegeleverd).
De oorelastieken zijn verstelbaar door middel van een elastieken of rubberen stopper (niet op foto getoond).
Het mondkapje is aan de bovenkant gevormd naar de neus en loopt naar beneden langs de kaak. Hierdoor zal het mondkapje niet naar beneden worden getrokken wanneer je praat.
Dit mondkapje Japan kathoofdjes blauw kan ook worden gemaakt in kindermaat en in maat XL, Kies het product "stofkeuze" en kies de stof Jajpan kathoofdjes blauw. Je vindt het kindermondkapje stofkeuze in het menu kindermondkapjes of klik hier om direct daar stofkeuze kindermondkapje te gaan. De XL maat met stofkeuze vind je in het normale mondkapjesmenu of klik hier om direct naar stofkeuze mondkapjes XL te gaan.
Andere mogelijke producten met deze stof zijn:
* Armband sleutelhanger (klik hier en kies stof "Japan kathoofdjes blauw")
* Slider Armband (klik hier en kies stof "Japan kathoofdjes blauw")
* Riem (stuur mij een berichtje)
* Keycord (klik hier en kies stof "Japan kathoofdjes blauw")
* Brede sierriem (klik hier en kies stof "Japan kathoofdjes blauw")
* Kleine sjaal (klik hier en kies stof "Kraanvogels blauw")
* Sjaal XL gevoerd (klik hier en kies stof "Japan kathoofdjes blauw")
* Sjaaltas (stuur mij een berichtje)
* Handtas met koordsluiting (stuur mij een berichtje)
* Koordtas medium (stuur mij een berichtje)
* Telefoonhoesje (klik hier en kies stof "Japan kathoofdjes blauw")
Afmeting: hoogte: ongeveer 13 cm, lengte: ongeveer 22 cm
Materiaal buitenlaag: katoen 100%
Materiaal voering (2 lagen): katoen 100%
Omdat dit een handgemaakt product is, kunnen de afmetingen iets afwijken.
Vanwege monitor-instellingen kunnen kleuren iets afwijken.
© 2023 www.rdr-design.nl - Powered by Shoppagina.nl