Gebruik de metalen clipsluiting met het kunstleren lusje aan de onderkant om een armband te creëeren, of clip de sluiting vast aan een (sleutel)ring om het te gebruiken als sleutel- of tassenhanger.
Je kan kiezen tussen 2 maten:
Small: ongeveer 16,5 - 17 cm totale lengte (dus omtrek armband)
Medium: ongeveer 20 - 20,5 cm totale lengte (dus omtrek armband)
Welke maat heb je nodig als armband? Dat is best persoonlijk; sommigen houden van strak en anderen wat losser. Heb je al een armband in bezit welke lekker zit? Meet de binnenomtrek en kijk waar het het dichstbij in de buurt komt.
Heb je geen uitgangspunt? Meet je pols strak op. Tel ongeveer 1-2 cm erbij op voor een strakke armband, 2,5-3 cm voor comfortabel en 3,5-4 cm voor een losse armband. Ter vergelijking: mijn pols is strakgemeten 14 cm. De small zit mij comfortabel, niet te strak, klein beetje los. De medium zit zeer los, kan ik zonder opendoen afdoen. De medium zit strak om mijn enkel en mijn enkel is 19,5 cm.
Wil je een andere lengte? Ga dan hier naar het stof- maat- sluitingkeuze product, en vraag je gewenste maat aan.
Het is ook mogelijk om een andere stof aan de andere kant van de armband sleutelhanger te maken. Omdat de clip kan draaien, is de armband aan weerszijden draagbaar en kan je dus per keer kiezen welke kant je boven draagt. 2 looks in 1 !
Je kan de verschillende stofjes armband sleutelhanger hier samenstellen.
De stof van Armband Sleutelhanger Kraanvogels blauw is van 100% katoen. De achtergrond is blauw neigend naar zeeblauw met goud bedrukte waaiers/golven. Op de voorgrond staan kraanvogels welke ook geaccentueerd zijn met goud. Het goud glimt echt, een prachtige stof!
Let op: de print van het uiteindelijke product kan gedraaid en/of verschoven zijn tov de productfoto.
Het lusje aan de onderkant en het lusje waar de sluitingsclip aan vastzit is gemaakt van zwart kunstleer.
De sluitingsclip is een zilverkleurig metalen "lobster clasp" met een draaibaar oog. Het is gemaakt van "zinc alloy".
De metalen sluiting is gemaakt van "zinc alloy". Dit materiaal wordt vaak gebruikt bij sieraden en zou nikkel- en cadmiumvrij moeten zijn. Ik kan echter niet garanderen dat er geen nikkel is verwerkt. WIl je het zekere voor het onzekere? Ik kan de armband ook maken met een kunststof sluiting. Je kan het product dan alleen gebruiken als armband. Wil je een kunststof sluiting? Ga dan hier naar stof- maat- sluitingkeuze en stel je armband samen met een kunststof clipje.
Afmeting:
lengte: small ongeveer 16,5cm-17cm, medium ongeveer 20cm-20,5cm
breedte: ongeveer 2,8-3,2 cm
Omdat dit een handgemaakt product is, kunnen de afmetingen iets afwijken.
Vanwege monitor-instellingen kunnen kleuren iets afwijken.
© 2023 www.rdr-design.nl - Powered by Shoppagina.nl